vyhlídkové lety, fotolety, temuilding, firemní akce, zážitky v oblacích, romantický let, cestování malým letadlem, pronájem letadel, dárkové poukazy, slevy, dárek pro muže, dárek pro ženu, pilotem na zkoušku, pilotování, Piper, Cessna, vícemotorové letadlo.
VYHLÍDKOVÉ LETY, Přijďte k nám užít si opravdu ojedinělý zážitek jakým je vyhlídkový let. Naše nabídka v poskytování zážitkových letů pro širokou veřejnost je velmi široká. Zájemci mohou vyzkoušet I řízení letadla za dohledu zkušeného pilota. Můžete se taktéž vypravit za hranice České Republiky a zaletět si třeba na den k moři, nebo do Alp. Příjemnou dovolenou lze taktéž naplánovat tak, že dáte přednost malému letadlu před aerolinkami nebo jinou formou cestování. Uvidíte a řesvědčíte se, že letecká turistika je něco tak originálního a zajímavého, že Vás to již nepustí a budete objevovat Evropské destinace s nezávislostí, kterou Vám malé letadlo přinese a cestu si užijete formou vyhlídkového letu, tedy žádné dlouhé a únavné cestování autem, nebo krátké cestování s aerolinkou během kterého Vám krajina podél Vaší cesty zbytečně unikne hluboko pod Vámi. ROMANTICKÝ LET JAKO DÁREK, Slavíte výročí svatby či seznámení, nebo oslavujete jiné výročí Vašeho společného života. Nechte starosti na zemi a přijďte ho oslavit na našich křídlech nad mraky a při západu slunce. K Tomu Vám naservírujeme pravé Šampaňské, abyste mohli tento skvostný okamžik náležitě zapít. Máte problém pak řídit? Zajistíme Vám VIP transport Mercedesem, který Vás vyzvedne u Vás doma a po letu Vás opět domů vrátí. DÁRKOVÝ LET, Potřebujete někomu sehnat originální a netradiční dárek. Není nic jednoduššího, než nám zavolat a objednat dárkový šek na předem domluvený let. Let lze samozřejmě na místě upravit dle přání obdarovaného. Vydáme pouze dárkový poukaz na určitý počet minut letu a zbytek je již na obdarovaném, kudy si bude přát letět. Samozřejmě je lepší dotyčného trochu znát a vědět, jaká místa pro něj mají hodnotu (kde bydlí, kde se narodil, kde má chalupu) a v závislosti na tom Vám doporučíme kolik minut je potřeba objednat. TEAMBUILDING, FIREMNÍ AKCE A AKTIVITY, Potřebujete zajistit opravdu originální akci pro Vaší firmu? Kontaktujte nás a domluvte si s námi letecky zaměřenou akci. Zajistíme pro každého lety vyhlídkové, akrobatické, zajímavé lety kde budete mít možnost zkusit řízení letadla, lety větroněm, historickým letadlem či vrtulníkem. To vše s kvalitním cateringem a případně doplňkovými herními aktivitami. FOTOLET, Ať už  si chcete udělat fotku Vašeho rodinného domu či něčeho jiného z ptačí perspektivy, kontaktujte nás a domluvte si s námi fotografický let. Objevte s námi svět tak jak ho neznáte.  PRONÁJEM LETADEL, Jste pilot a potřebujete si půjčit letadlo za zajímavé ceny, napište nám konkrétní požadavek. Nebo pilot nejste, ale potřeboval byste využít benefitů letadla, zapůjčíme Vám letadlo s pilotem! Jak jednoduché. Myslíte, že jde o velký luxus? Nebojte se ceny a napište nám Váš požadavek, určitě budete překvapeni. Létáme letadly Piper a Cessna převážně jednomotorovými, ale I dvoumotorovými.
...darujte víc

Ochrana soukromí  |  Obchodní podmínky

Domů.

O nás.

Naše služby.

Ceník.

Fotogalerie.

Kontakty.

Domů.
O nás.
Naše služby.
Ceník.
Fotogalerie.
Kontakty.
Ochrana soukromí
Obchodní podmínky

Naše cenová politika rozhodně nespočívá v poskytování kvalitních služeb za co možná nejnižší cenu. Vše něco stojí a v leteckém průmyslu toto platí dvojnásob. Naše ceny jsou tedy spíše průměrné. Na druhou stranu se snažíme za tuto běžnou cenu přistupovat ke každému zákazníkovi s individuální péčí k jeho požadavkům a přáním.

 

Aktuální ceník je ke stažení zde:

 

CENÍK 2011.XLS

Pro časově omezené zajímavé cenové nabídky prosím navštivte (bude brzy zveřejněno)

Search Results

CENY NAŠICH SLUŽEB