vyhlídkové lety, fotolety, temuilding, firemní akce, zážitky v oblacích, romantický let, cestování malým letadlem, pronájem letadel, dárkové poukazy, slevy, dárek pro muže, dárek pro ženu, pilotem na zkoušku, pilotování, Piper, Cessna, vícemotorové letadlo.
VYHLÍDKOVÉ LETY, Přijďte k nám užít si opravdu ojedinělý zážitek jakým je vyhlídkový let. Naše nabídka v poskytování zážitkových letů pro širokou veřejnost je velmi široká. Zájemci mohou vyzkoušet I řízení letadla za dohledu zkušeného pilota. Můžete se taktéž vypravit za hranice České Republiky a zaletět si třeba na den k moři, nebo do Alp. Příjemnou dovolenou lze taktéž naplánovat tak, že dáte přednost malému letadlu před aerolinkami nebo jinou formou cestování. Uvidíte a řesvědčíte se, že letecká turistika je něco tak originálního a zajímavého, že Vás to již nepustí a budete objevovat Evropské destinace s nezávislostí, kterou Vám malé letadlo přinese a cestu si užijete formou vyhlídkového letu, tedy žádné dlouhé a únavné cestování autem, nebo krátké cestování s aerolinkou během kterého Vám krajina podél Vaší cesty zbytečně unikne hluboko pod Vámi. ROMANTICKÝ LET JAKO DÁREK, Slavíte výročí svatby či seznámení, nebo oslavujete jiné výročí Vašeho společného života. Nechte starosti na zemi a přijďte ho oslavit na našich křídlech nad mraky a při západu slunce. K Tomu Vám naservírujeme pravé Šampaňské, abyste mohli tento skvostný okamžik náležitě zapít. Máte problém pak řídit? Zajistíme Vám VIP transport Mercedesem, který Vás vyzvedne u Vás doma a po letu Vás opět domů vrátí. DÁRKOVÝ LET, Potřebujete někomu sehnat originální a netradiční dárek. Není nic jednoduššího, než nám zavolat a objednat dárkový šek na předem domluvený let. Let lze samozřejmě na místě upravit dle přání obdarovaného. Vydáme pouze dárkový poukaz na určitý počet minut letu a zbytek je již na obdarovaném, kudy si bude přát letět. Samozřejmě je lepší dotyčného trochu znát a vědět, jaká místa pro něj mají hodnotu (kde bydlí, kde se narodil, kde má chalupu) a v závislosti na tom Vám doporučíme kolik minut je potřeba objednat. TEAMBUILDING, FIREMNÍ AKCE A AKTIVITY, Potřebujete zajistit opravdu originální akci pro Vaší firmu? Kontaktujte nás a domluvte si s námi letecky zaměřenou akci. Zajistíme pro každého lety vyhlídkové, akrobatické, zajímavé lety kde budete mít možnost zkusit řízení letadla, lety větroněm, historickým letadlem či vrtulníkem. To vše s kvalitním cateringem a případně doplňkovými herními aktivitami. FOTOLET, Ať už  si chcete udělat fotku Vašeho rodinného domu či něčeho jiného z ptačí perspektivy, kontaktujte nás a domluvte si s námi fotografický let. Objevte s námi svět tak jak ho neznáte.  PRONÁJEM LETADEL, Jste pilot a potřebujete si půjčit letadlo za zajímavé ceny, napište nám konkrétní požadavek. Nebo pilot nejste, ale potřeboval byste využít benefitů letadla, zapůjčíme Vám letadlo s pilotem! Jak jednoduché. Myslíte, že jde o velký luxus? Nebojte se ceny a napište nám Váš požadavek, určitě budete překvapeni. Létáme letadly Piper a Cessna převážně jednomotorovými, ale I dvoumotorovými.
...darujte víc

Ochrana soukromí  |  Obchodní podmínky

Domů.

O nás.

Naše služby.

Ceník.

Fotogalerie.

Kontakty.

Domů.
O nás.
Naše služby.
Ceník.
Fotogalerie.
Kontakty.
Ochrana soukromí
Obchodní podmínky
NAŠE SLUŽBY
Letecká turistika
Vyhlídkové lety
Na chvíli pilotem

VÝLETY LETADLEM - Už jste malým letadlem  letěli a líbilo se Vám to? Pak je čas pro další krok - vydat se s letadlem na zajímavé místo nebo událost. Co třeba si zaletět na romantický výlet do Karlových Varů? Je libo na den k moři nebo do Alp? Vše je možné. Kontaktujte nás pro kalkulaci.

ZKUSTE SI ŘÍZENÍ LETADLA - Toužíte po tom stát se pilotem, ale nevíte, jestli na to máte “buňky”? Nebo jen obdivujete jak je možné, že letadlo letí a toužíte si vyzkoušet jeho ovládání?

Za 100% asistence našeho pilota budete mít možnost si osahat ovládání letadla v bezpečné výšce a režimu letu tak, aby nebyla ničím ohrožena bezpečnost letu.

AKCE PRO FIRMY - Jsme schopni uspořádat akce všeho druhu pro firmy. Ať už jde o teambuildingové aktivity, kde jsme schopni zajistit zajímavý letecký program. Tak i setkání firem s kompletním cateringovým zázemím a doprovodným  programem.

Teambuilding
IFR let

LET ZA PODMÍNEK IFR - V překladu jde o let podle přístrojů. Zapojíte se do mezinárodního profesionálního provozu. Všechna velká letadla totiž létají za těchto podmínek a tak s nimi budete moci sdílet nejen nebe, ale i rádiovou frekvenci. Řídící letového provozu nás přesně navede k letišti do polohy na přistání. Nad mraky či do nich se máte šanci dostat pouze při tomto letu.

 

 

Máte o nějakou naší službu zájem? Řekněte nám, co přesně by se Vám líbilo zažít a my Vám vypracujeme nabídku na míru.

Lety dvoumotorákem

LET DVOUMOTOROVÝM LETADLEM - Patří sám o sobě mezi dražší zážitky, pokud uvažujete, že se o něj nepodělíte s dalšímii. Zde je na to totiž prostor. Letoun pojme až 5 cestujících. Je vhodný nejen k vyhlídkovým letům, ale zároveň pro leteckou turistiku.

Romantické lety

DO VZDUCHU ZA ROMANTIKOU - Blíží se Vám výročí seznámení či svatby? Nebo Vaše polovička slaví životní jubileum a hledáte netradiční dárek, kterým byste se zapsal do jejího (jeho) srdce? Oslavte ho spolu romantickým letem při západu slunce a lahvinkou šampaňského.

Vyzkoušejte
nás

VYHLÍDKOVÝ LET - Proběhne dle Vašeho přání a letovým možnostem. Let nelze uskutečnit úplně všude a vždy, tudíž je nejlepší nás kontaktovat abychom  společně probrali všechny možnosti. Budeme se však snažit vyjít co nejvíce vstříc Vašemu přání.