vyhlídkové lety, fotolety, temuilding, firemní akce, zážitky v oblacích, romantický let, cestování malým letadlem, pronájem letadel, dárkové poukazy, slevy, dárek pro muže, dárek pro ženu, pilotem na zkoušku, pilotování, Piper, Cessna, vícemotorové letadlo.
VYHLÍDKOVÉ LETY, Přijďte k nám užít si opravdu ojedinělý zážitek jakým je vyhlídkový let. Naše nabídka v poskytování zážitkových letů pro širokou veřejnost je velmi široká. Zájemci mohou vyzkoušet I řízení letadla za dohledu zkušeného pilota. Můžete se taktéž vypravit za hranice České Republiky a zaletět si třeba na den k moři, nebo do Alp. Příjemnou dovolenou lze taktéž naplánovat tak, že dáte přednost malému letadlu před aerolinkami nebo jinou formou cestování. Uvidíte a řesvědčíte se, že letecká turistika je něco tak originálního a zajímavého, že Vás to již nepustí a budete objevovat Evropské destinace s nezávislostí, kterou Vám malé letadlo přinese a cestu si užijete formou vyhlídkového letu, tedy žádné dlouhé a únavné cestování autem, nebo krátké cestování s aerolinkou během kterého Vám krajina podél Vaší cesty zbytečně unikne hluboko pod Vámi. ROMANTICKÝ LET JAKO DÁREK, Slavíte výročí svatby či seznámení, nebo oslavujete jiné výročí Vašeho společného života. Nechte starosti na zemi a přijďte ho oslavit na našich křídlech nad mraky a při západu slunce. K Tomu Vám naservírujeme pravé Šampaňské, abyste mohli tento skvostný okamžik náležitě zapít. Máte problém pak řídit? Zajistíme Vám VIP transport Mercedesem, který Vás vyzvedne u Vás doma a po letu Vás opět domů vrátí. DÁRKOVÝ LET, Potřebujete někomu sehnat originální a netradiční dárek. Není nic jednoduššího, než nám zavolat a objednat dárkový šek na předem domluvený let. Let lze samozřejmě na místě upravit dle přání obdarovaného. Vydáme pouze dárkový poukaz na určitý počet minut letu a zbytek je již na obdarovaném, kudy si bude přát letět. Samozřejmě je lepší dotyčného trochu znát a vědět, jaká místa pro něj mají hodnotu (kde bydlí, kde se narodil, kde má chalupu) a v závislosti na tom Vám doporučíme kolik minut je potřeba objednat. TEAMBUILDING, FIREMNÍ AKCE A AKTIVITY, Potřebujete zajistit opravdu originální akci pro Vaší firmu? Kontaktujte nás a domluvte si s námi letecky zaměřenou akci. Zajistíme pro každého lety vyhlídkové, akrobatické, zajímavé lety kde budete mít možnost zkusit řízení letadla, lety větroněm, historickým letadlem či vrtulníkem. To vše s kvalitním cateringem a případně doplňkovými herními aktivitami. FOTOLET, Ať už  si chcete udělat fotku Vašeho rodinného domu či něčeho jiného z ptačí perspektivy, kontaktujte nás a domluvte si s námi fotografický let. Objevte s námi svět tak jak ho neznáte.  PRONÁJEM LETADEL, Jste pilot a potřebujete si půjčit letadlo za zajímavé ceny, napište nám konkrétní požadavek. Nebo pilot nejste, ale potřeboval byste využít benefitů letadla, zapůjčíme Vám letadlo s pilotem! Jak jednoduché. Myslíte, že jde o velký luxus? Nebojte se ceny a napište nám Váš požadavek, určitě budete překvapeni. Létáme letadly Piper a Cessna převážně jednomotorovými, ale I dvoumotorovými.
...darujte víc

Ochrana soukromí  |  Obchodní podmínky

Domů.

O nás.

Naše služby.

Ceník.

Fotogalerie.

Kontakty.

Domů.
O nás.
Naše služby.
Ceník.
Fotogalerie.
Kontakty.
Ochrana soukromí
Obchodní podmínky

Jsme mladá firma s dlouholetou praxí v oboru.

Na vysvětlenou to znamená, že přestože nabízíme většinu služeb až nyní, pohybujeme se v oboru již mnoho let.

Orientujeme se zejména na provádění zážitkových letů pro širokou veřejnost. Naše přidaná hodnota je osobní přístup k zákazníkovi, který je u nás vždy na prvním místě.

NEVĚŘÍTE? Zkuste nás a přesvědčte se...

 

O NÁS
Safety
Comfort

Proč létat právě s námi?

Flexible
Professionality

BEZPEČNOST - Je jedním z hlavních atributů leteckého provozu. Letadla, která pro naše služby nabízíme, jsou udržována dle striktních norem EASA PART 145, které patří k nejpřísnějším na celém světě.

V konečném významu to znamená, že i poslední šroubek na letadle je certifikován, stejně jako technik, který ho do letadla montuje. Což bez diskuze zvyšuje kvalitu a spolehlivost stroje. Letadla máme havarijně pojištěna stejně jako všechna sedadla cestujících.

ČASOVÁ FLEXIBILITA - Jsme připraveni vyjít Vám a Vašem časovým možnostem vstříc. Bohužel ne vždy je to možné a to zejména z důvodu špatného počasí. Dalším problémem a to zejména v zimních měsících může být nezpůsobilost letiště z důvodu množství sněhu. Pro tento případ někdy využíváme jiná celoročně použitelná letiště, většinou mezinárodní s udržovanou zpevněnou dráhou.

PROFESIONALITA - Naši piloti jsou profesionálové a to bez vyjímek. Většina našich pilotů má hlavní pracovní poměr v cockpitu dopravního letadla, nebo v jiném letovém obchodním provozu. Vždy jsou k letu zdravotně i odborně způsobilí. Striktně nevyužíváme amatérů byť by byli svojí licencí k zamýšlenému letu způsobilí.

POHODLÍ A KOMFORT - Naše letadla jsou dostatečně pohodlná k delším letům a cestování po Evropě. Hluk v interiéru je spíše podprůměrný, pokud srovnáváme s letadlovým parkem ČR. Používáme letouny převážně s pohodlným koženým čalouněním interiéru a sedadel, díky němuž můžeme interiér udržet čistější než u textilních interiérů. Teplota vzduchu v kabině lze nastavit.

Insurance

POJIŠTENÍ - Každý cestující v našich letadlech je pro případ havárie pojištěn na částku 325.000,-EUR.