Ochrana soukromí | Obchodní podmínky

Domů.
O nás.
Naše služby.
Ceník.
Fotogalerie.
Kontakty.
Privacy Policy
Terms of Use

Chcete letět na víkend na ostrov v Jadranském moři? Nelétá tam linková letadla, nebo prostě neletí v termínu kdy Vy potřebujete? A rozhodně nechcete strávit desítky hodin cestou po ucpané dálnici? Toto je jen jeden z důvodů, proč tam zaletět “po vlastní ose”. A možná se budete divit, přestože to zní jako služba pouze pro VIP, nebude Vás mnohdy stát více než náklady na cestování v první třídě linkového letadla, které letí na místo vzdálené od místa kam chcete a v termínu kdy Vy nemůžete. Napište nám Vaší destinaci a my Vám zpracujeme nabídku.

 

Pro orientační nabídky klikněte ZDE

ZKUSTE SI ŘÍZENÍ LETADLA - Toužíte po tom stát se pilotem, ale nevíte, jestli na to máte “buňky”? Nebo jen obdivujete jak je možné, že letadlo letí a vždy jste chtěli si vyzkoušet ho řídit?

Za asistence našeho instruktora budete mít možnost si osahat ovládání letadla v bezpečné výšce a režimu letu tak, aby nebyla ničím ohrožena bezpečnost letu.

 

Pro více detailů klikněte ZDE

LET ZA PODMÍNEK IFR - V překladu jde o let podle přístrojů. Zapojíte se do mezinárodního letového provozu. Všechna velká letadla totiž létají za těchto podmínek a tak s nimi budete moci sdílet nejen nebe, ale i rádiovou frekvenci. Řídící letového provozu nás přesně navede k letišti do polohy na přistání. Nad mraky či do nich se máte šanci dostat pouze při tomto letu. Doporučujeme spíše pro letecké nadšence, kteří se trochu vyznají.

 

Pro více detailů klikněte ZDE

 

 

LET DVOUMOTOROVÝM LETADLEM - Letoun je vhodný zejména pro větší skupinu, nebo rodinu. Zatímco běžně používaná 4-místná letadla pojmou maximálně 3 cestující, dvoumotorová letadla nabízejí salónní komfort pro 5 cestujících.

 

Pro více detailů klikněte ZDE

Výkrut, přemet, vývrtka, souvrat - stále Vám to nestačí? Přidáme další akrobatické prvky tak, abyste na tento den nikdy nezapomněli. Skvělý dárek pro jedince vyhledávající adrenalinové zážitky.

 

Pro více detailů klikněte ZDE

Vyhlídkové lety
miniKURZ PILOTA
Akrobatické lety
IFR let
Let dvoumotorákem
Letecká turistika
Vyberte si z předem stanovených tras, nebo nám napište co byste rádi viděli a my Vám vytvoříme kalkulaci. Létáme dle počasí každý den, mnohdy není problém se jeden den domluvit a následující den letět.

Pro nabídku letů klikněte ZDE
Vyhlídkové lety
Akrobatický let
miniKURZ PILOTA
Letecká turistika
IFR let
Let dvoumotorákem